Plecak z kierunkowskazem – idealny prezent

plecak

Na rynku dostępnych jest wiele gadżetów dla rowerzystów i coraz trudniej udaje się zaskoczyć oryginalnym prezentem fana tego sportu. Wrażenie ciągle jednak robią plecaki z kierunkowskazem, które są nie tylko doskonałym pomysłem na prezent dla rowerzysty, ale także gadżetem, który zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy.


Idealny prezent dla rowerzysty

Wiele gadżetów dla rowerzysty sprawia, że jazda staje się bardziej komfortowa i przyjemniejsza, nie każdy z nich wpływa jednak na bezpieczeństwo podczas jazdy. Plecak z kierunkowskazem jest więc pod tym względem bardziej przydatny, ponieważ jest nie tylko świetnym gadżetem, ale i dodatkową porcją bezpieczeństwa, które otrzymujemy w pakiecie. Użytkując plecak z kierunkowskazem rowerzysta jest bardziej widoczny na drodze, a jego sygnały chęci zmiany kierunku jazdy bądź zatrzymania się, są bardziej czytelne dla wszystkich uczestników ruchu.

Plecaki z kierunkowskazem stają się coraz bardziej popularne, wciąż powstają nowe wzory i modele, które można dopasować kolorystycznie do roweru czy innych rowerowych akcesoriów. Każdy rowerzysta, który ceni sobie bezpieczeństwo podczas jazdy, zwłaszcza podczas jazdy po zmroku, na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Jak działa plecak z kierunkowskazem

Mechanizm działania plecaka z kierunkowskazem jest bardzo prosty, dlatego również jego obsługa nie jest skomplikowana i nie odwraca uwagi od jazdy i sytuacji na drodze. Plecak z kierunkowskazem w zewnętrznej warstwie, tuż pod wodoodpornym, prześwitującym materiałem posiada diodową tablicę, która wyświetla znaki informujące pozostałych kierowców o manewrach rowerzysty. Taki plecak jest w stanie wyświetlać strzałki, sygnał stopu czy jakikolwiek inny komunikat, który zaprojektujemy przy pomocy smartfonowej aplikacji.

Obsługa takiego plecaka nie wymaga odrywania rąk od kierownicy, ponieważ kontroler za pomocą którego sygnalizujemy zmianę kierunku jazdy, znajduje się przy kierownicy. Wystarczy, że wskażemy kciukiem nasz zamiar przy pomocy urządzenia, a na plecaku automatycznie zostanie wyświetlony odpowiedni znak. Diody LED umieszczone na plecaku są wyraźne zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki temu na pewno zostaną zauważone przez pozostałych uczestników ruchu.

Pożyczki na 30 dni

Wszystkim osobom, które chciałyby posiadać taki wyjątkowy plecak, ale w obecnej chwili nie posiadają wystarczających środków pieniężnych mogą pomóc pożyczki na 30 dni. Pożyczki na 30 dni pozwolą już w 15 minut uzyskać potrzebną gotówkę i to bez formalności i wychodzenia z domu. Szybko, sprawnie i prosto na wskazane konto zostanie przelana pożyczona kwota, zaraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. To bardzo szybki sposób na brak gotówki, który może pomóc w wielu niespodziewanych zakupach, również zakupie właśnie plecaka z kierunkowskazem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *