Pożyczki podobne do Zaplo

kasa

Na rynku kredytowym pojawia się coraz więcej firm oferujących szybkie pożyczki online bez formalności. Często bywają one ratunkiem dla osób zadłużonych – podczas ubiegania się o pożyczkę wiele firm nie sprawdza bowiem naszej historii kredytowej. Jedną z instytucji, gdzie możemy wziąć szybką pożyczkę, jest Zaplo, które musi liczyć się z dużą konkurencją. Jakie firmy oferują podobne pożyczki online?

Pożyczka zaplo to nie jedyna taka oferta na rynku. Przeglądając internet, możemy natknąć się jeszcze na następujące nazwy:

Provident – jedna z najpopularniejszych obecnie firm pożyczkowych, zaraz obok Pożyczkomat.pl. W porównaniu do innych ofert pozabankowych są one dość tanie i zapewniają dobre warunki spłaty zobowiązań. Minimum formalności gwarantuje wygodne pożyczanie – bez wychodzenia z domu, w kilkanaście minut możemy mieć pieniądze na koncie. W Providencie możemy pożyczyć do 7500 zł przez internet, wyższa kwota będzie wymagała spotkania z konsultantem.

Hapi – następna, stosunkowo nowa firma oferująca pożyczki internetowe. Wystarczy wejść na stronę i złożyć wniosek o przyznanie kredytu. Okres spłaty można ustalić samodzielnie i wynosi on od 3 do 24 miesięcy. O pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które skończyły 18 lat i posiadają ważny dowód osobisty. Na stronie głównej parabanku znajdziemy kalkulator pożyczkowy. Pomoże nam on w ustaleniu wysokości kredytu oraz terminu spłaty zobowiązania.

Monedo – stara firma, nowa nazwa. Wcześniej znana jako Kredito24, instytucja pożyczkowa Monedo oferuje kredyty nawet do 15 000 zł. Jeśli jednak bierzemy pierwszą pożyczkę, dostaniemy znacznie niższą kwotę maksymalną. Podczas dopełniania formalności zostanie sprawdzona nasza historia kredytowa, a także aktualne dochody. W tym przypadku również otrzymamy pożyczkę przez internet, bez wychodzenia z domu.

Ferratum – w porównaniu do innych przywołanych w tym zestawieniu firm, Ferratum oferuje niskie kwoty pożyczek, bo jedynie do 5000 zł. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – w zamian dostajemy absolutne minimum formalności, a parabank sprawdza jedynie, czy nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Dłużników. Okres spłaty zobowiązania jest elastyczny i wynosi od 6 do 24 miesięcy, a pożyczkę otrzymać mogą osoby pełnoletnie, ale nie starsze niż 78-letnie.

Jaką zatem ofertę proponuje Zaplo? Po pierwsze, firma jest częścią spółki Providenta, więc warunki są podobne. Główna różnica to forma udzielanych kredytów: w Zaplo dostaniemy pożyczkę z możliwością miesięcznej spłaty. Co prawda wiąże się to z nieco wyższymi opłatami, ale za to pieniądze możemy mieć na koncie w kilkanaście minut. Przed udzieleniem pożyczki firma sprawdzi, czy nie figurujemy jako zadłużeni w BIK oraz w bazach dłużników.

Która oferta jest najkorzystniejsza? Na to pytanie musimy odpowiedzieć sobie sami. Idealna pożyczka to ta dopasowana do naszych możliwości i oczekiwań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *