Jak zarabiać na bankach według Millenium i Bankier.pl?

Niedawno wprowadzona w życie ustawa podatkowa nałożyła na polskie banki dość duże ograniczenia finansowe. W związku ze zmianami niektóre instytucje, np. BZ WBK czy T-Mobile Usługi Bankowe, postanowiły podwyższyć koszty prowadzonych usług. W obliczu tych niepokojących ograniczeń mamy jednak możliwości oferujące znaczne korzyści. Jedną z najnowszych z nich jest akcja Millenium i Bankier.pl, która oferuje wygraną 200 zł premii za założenie nowego konta.

Jak wygrać 200 zł premii?

Zasady są proste – wystarczy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student w Millenium Bank i czekać na informacje o wygranej. Premia będzie dostępna dla każdego, komu uda się pomyślnie spełnić warunki uczestnictwa.

Nie ma więc mowy o żadnym losowaniu; jeśli kwalifikujesz się do konkursu, wygrana jest zapewniona.

Przyznawana nagroda to 100 zł na koncie dzięki Bankier.pl oraz dodatkowe 100 zł do wykorzystania na portalu fly.pl.

Kto może skorzystać z akcji?

Regulamin konkursu jest dość elastyczny. Podstawową zasadą, o której trzeba wiedzieć, to fakt, iż nie mogą z niego skorzystać dotychczasowi klienci Millenium Bank. Akcja instytucji polega bowiem na docenieniu nowych właścicieli rachunków i przyznaniu im premii w podziękowaniu za dołączenie do grona klientów firmy. W promocji może skorzystać każdy, kto po 1 kwietnia 2015 r. nie posiadał konta osobistego w Banku Millenium.

Ponadto, rejestrację uprawniającą do wzięcia udziału w konkursie należy wypełnić tylko na dedykowanej stronie. Jeśli wyślesz wniosek bezpośrednio z witryny Banku Millenium, nie będziesz upoważniony do promocji. Ostatnim i jednocześnie niezwykle istotnym warunkiem jest:

  •         w przypadku umowy o Konto 360° zasilenie rachunku kwotą co najmniej 1000 zł i dokonanie minimum jednej transakcji otrzymaną kartą debetową. Wszystkie te czynności muszą mieć miejsce we wrześniu, październiku i listopadzie 2016 r.
  •         W przypadku umowy o Konto 360° trzeba jedynie raz w ciągu wyżej wymienionych miesięcy użyć dołączonej do rachunku karty debetowej lub zapłacić przy użyciu BLIK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *